Lucie opět na scéně

Autor: Caramba.wz.cz (caramba@invisible.cz), Téma: Postřehy, Zdroj: Tiscali
Vydáno dne 08. 02. 2003 (1975 přečtení)
Koncertní sestava skupiny Lucie se rozrostla o nového člena. Stal se jím kytarista Tomáš Vartecký, producent, skladatel a zakládající člen kapely Kurtizány z 25. Avenue.

Mezi jeho další hudební projekty patří i spolupráce s Annou K. a Danielem Landou.Vartecký se členy skupiny Lucie spolupracuje už delší dobu; od roku 96 koncertuje s Wanastowými Vjecmi a objevil se i v sestavě kapely Koller Band, se kterou vystupoval v rámci festivalu Jim Beam Music 2002. V poslední době se podílel na soundtracku k filmu "Musím tě svést"; singl ‚Šestý smysl', který spolu s ním nazpívala právě Anna K., se dostal do první desítky hitparády nejhranějších skladeb v českých rádiích. V únoru můžete Tomáše Varteckého vidět naživo v rámci turné Daniela Landy "Vltava tour 2003". V květnu se s Lucií vydá na turné k albu „Dobrá kočka která nemlsá“ a patnáctiletému výročí skupiny.


Tomáš Vartecký

Současné koncertní složení Lucie je tedy následující: David Koller, bicí, zpěv; Robert Kodym, kytara, zpěv; P.B.CH., baskytara; Tomáš Marek, bicí, perkuse a Tomáš Vartecký, kytara.