Elvisova dcera vydá první album

Autor: Caramba.wz.cz (caramba@invisible.cz), Téma: Postřehy, Zdroj: Tiscali
Vydáno dne 04. 02. 2003 (2212 přečtení)
Lisa Marie Presley se rozhodla vydat se ve stopách svého otce, legendárního zpěváka Elvise Presleyho, a v dubnu letošního roku vydá své vlastní debutové CD.

Jeho obsah se však bude od tvorby krále rokenrolu poněkud lišit. Podle producenta Glena Ballarda by mělo být hodně moderní a především daleko klidnější. "Je to popová nahrávka, ale nese také znaky blues, funku, country, rhythm & blues i hip-hopu. Je to jakési setkání všeho, co je právě dnes moderní v Memphisu," řekl Ballard a doplnil, že všechny písně na albu si Lisa Marie napsala sama.


Lisa Maria Presley

Všechno zatím nasvědčuje tomu, že čtyřiatřicetiletá dědička Gracelandu zdědila i Elvisův hudební talent a mohla by mít na hudební dráze úspěch. Při nedávném vystoupení na počest Elvise Presleyho zazpívala Lisa Marie píseň "Nobody Noticed", kterou napsala na památku svého otce, a sklidila bouřlivý aplaus. Není nutné dodávat, že na album si už dnes brousí zuby hudební kritici z celého světa. Tato skutečnost znemožní Lise Marii poklidný a pozvolný start hudební kariéry. I když je z pochopitelných důvodů možná trochu nervózní, věděla, do čeho jde. Už dříve v jednom z rozhovorů poznamenala, že jméno Presley pro ni znamená spíš prokletí než požehnání.