Neshody v LUCII

Autor: Caramba.wz.cz (caramba@invisible.cz), Téma: Postřehy, Zdroj: Tiscali, Lucie
Vydáno dne 01. 02. 2003 (1086 přečtení)
Klávesista Michal Dvořák se po letech společného hraní definitivně rozloučil se skupinou Lucie.

Jako důvod uvedli Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. ‚neshody v umělecké a hudební činnosti'. Michalův odchod ale prý v žádném případě neznamená konec kapely. Pod titulkem "Důležitá informace" skupina uveřejnila na svých internetových stránkách následující prohlášení:

"Po dlouhodobém uvažování se členové skupiny LUCIE, David Koller, Robert Kodym a P.B.CH., rozhodli ukončit spolupráci s Michalem Dvořákem pro neshody v umělecké a hudební činnosti. Skupina LUCIE samozřejmě svoji činnost nekončí, pokračuje dál a připravuje velké květnové koncertní turné k novému albu a k 15-ti letému výročí skupiny. Rozhodně tato personální změna neznamená konec skupiny LUCIE.Přes všechny neshody přeje skupina LUCIE Michalovi Dvořákovi, aby se mu ve všem nadále dařilo.David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. v.r."


Michal Dvořák

Podrobný rozpis koncertů jarního turné by se podle manažera skupiny Tomáše Hubače měl na webu objevit v úterý 28. ledna.

Dvořák byl členem Lucie téměř od jejího vzniku. Právě on poprvé přišel s návrhem oslovit jako potenciálního zpěváka Davida Kollera, se kterým se znal ze skupiny Zoo. Kromě působení v Lucii se Michal Dvořák věnoval skládání filmové hudby.